Waar zouden we zijn zonder…VRIJWILLIGERS

Er was eens een groepje mensen die een verfrissende kijk heeft op onze vereniging, de technische commissie.

Binnen de vereniging kan altijd iets verbeterd worden; verbetering voor leden en trainers.

Deze commissie draagt dan ook verantwoordelijkheid voor het uitvoeren en bewaken van trainingstechnisch- en trainingsinhoudelijke beleid van de vereniging. Er is immers altijd (inter-) actie binnen de vereniging en we willen binnen onze vereniging dat leden op zo’n leuk mogelijke manier op recreatief of prestatief niveau atletiek kunnen beoefenen.

Deze commissie probeert elke keer weer persoonlijke records te behalen om dit voor elkaar te krijgen. Zo is er bijvoorbeeld een leerzaam trainingsweekend voor atleten en trainers in april, volgen enkele trainers fanatiek een cursus voor basis baanatletiek trainer, is er een ‘rode draad’ opgezet, worden leden centraal ingeschreven voor wedstrijden…enz. Ze blijven in ontwikkeling. Zij staan ook open voor ideeën /verbeteringen vanuit de leden. En zij ontwikkelen dan ook nog lang en goed door te werken aan verbeteringen! Bedankt voor jullie inzet!