[GAC-Logo]  
Gemertse Atletiek Club
welkom bij gacgemert.nl

Agenda

activiteiten
[->]Activiteitenkalender

Nieuws

31-03-2011
Ron Vermeulen loopt opnieuw clubrecord op marathon Venlo
28-03-2011
Jan Huijbers bij EK atletiek
21-03-2011
NL doet
03-03-2011
Nat en koud bij Commanderije-cross GAC
21-02-2011
Zilver voor team GAC lopers op NK cross
[->]Nieuwsarchief

Foto galerie

NL-doet 2011
Commanderijecross 2011
NK cross Hellendoor 2011
[->]Fotogalerie archief

Gastenboek

06-05-2011
T-Meeting
06-04-2011
Francien Lenssen
04-04-2011
Henk en Sandra Ramakers
[->]Bekijk het gastenboek
meerkamp2009

OPEN BRABANTSE KAMPIOENSCHAPPEN MEERKAMP


Op zaterdag 12 en zondag 13 juni organiseert de Gemertse Atletiek Club haar jaarlijkse

meerkampatletiekwedstrijden op de kunststofbaan van GAC op sportpark Molenbroek in Gemert.

De te houden officiele meerkampen zijn voor de categorieen D-junioren t/m Veteranen.

Aan deze meerkampen zijn de Open Brabantse Kampioenschappen Meerkampen gekoppeld.

Ook atleten van buiten Noord-Brabant kunnen hieraan deelnemen maar Brabants Kampioen kan worden een atleet die staat ingeschreven als lid van een atletiekvereniging uit Noord-Brabant

Alle looponderdelen zullen d.m.v. electronische tijdwaarneming gemeten worden.

 

Aanvangstijden: 10.00 uur op beide dagen

Inschrijfgelden : D-junioren           Euro 6,--         C-junioren        Euro 7,--

                            B-junioren       Euro 8,--         A-junioren        Euro 9,--

                            Senioren          Euro 10,--       Masters            Euro 6,--  (5-kamp op zondag)

Prijzen :              Voor no. 1 - 2 - 3 in elke categorie.

 

 

Voor de deelnemers en begeleiding aan deze wedstrijden is er mogelijkheid tot overnachten op het atletiekterrein in eigen tenten (evt. caravans). De kleedlokalen zullen daarbij openblijven en er zal iemand van GAC aanwezig zijn.

Op zaterdagavond is er mogelijkheid om voor eten te zorgen ( barbeque) en voor zondagmorgen voor een ontbijt.

Kosten hiervoor zullen resp. ca. Euro 10,-- en Euro 3,50 bedragen. Indien men hieraan wil deelnemen kan dit opgegeven worden tot zaterdagmiddag 13.00uur in de kantine.

In de direkte omgeving van de atletiekbaan zijn ook snackbars en restaurants ( Chinees - Grieks)

 De kantine van GAC is bereikbaar onder tel. nr. 0492 - 364922.

 
Alleen voorinschrijven tot uiterlijk 5 juni 2010.

Inschrijven kan via wedstrijden@gacgemert.nl

Gelieve het inschrijfgeld over te maken op rek.nr. 116188340)

Maximale aantal deelnemers per categorie/leefdtijd = 20 atleten !!!!

                                  

Voor inlichtingen: Fam. Woolderink ,  Wetering 20 , 5422 AP Gemert

                             Tel. 0492-367466      

 


Voor deelnemerslijst: KLIK HIER.


CHRONOLOGISCH OVERZICHT ZATERDAG BK MEERKAMP  12 juni 2010
(aangepast 09-06-2010)
10.00 uur  100 m Heren/JA VERSPRINGEN
10.20 uur  100 m JB 10.30 uur bak 1 Heren/JA/Hmasters
10.25 uur  100 m JC 1e 10.40 uur bak 2 JB
10.30 uur  100 m    JC 2e 11.30 uur bak 1 JC 2e
10.40 uur  80 m JD 1e 12.00 uur bak 2 JD 2e
10.50 uur  80 m JD 2e 12.45 uur bak 1 MD 1e
11.00 uur  100 m H Dames/MA 84.0 13.45 uur bak 1 MC 1e
11.10 uur  100 m H MB 76.2 13.45 uur bak 2 JD 1e
11.20 uur  80 m H MC 1e 76.2
11.30 uur  80 m H     MC 2e 76.2 Kogelstoten
11.40 uur  60 m H  MD 1e 76.2 12.00 uur ring 1 Heren 7.26/JA 6
11.50 uur  60 m H    MD 2e 76.2 12.30 uur ring 2  JB 5kg
13.15 uur ring 2 JC 2e 4kg
14.00 uur ring 1 MB 3kg
13.30 uur  200 m Heren Masters 14.00 uur ring 2 Dames/MA 4kg
15.15 uur ring 1 MC 2e 3kg
15.20 uur  200 m MB
15.30 uur  200 m Dames/MA Hoogspringen
16.00 uur  400 m Heren/JA 11.30 uur bak 1 Dames/MA
16.30 uur  1500 m Heren masters 11.30 uur bak 2 MB
16.40 uur  150 m MC 2e 12.45 uur bak 2 MD 2e
16.50 uur  150 m MC 1e 13.15 uur bak 1 Heren/JA
13.45 uur bak 2 MC 2e
Polstokhoogspringen 14.45 uur bak 1 JC 2e
14.00 uur JB 15.00 uur bak 2 JC 1e
Speerwerpen Discuswerpen
12.00 uur  sector 2   JD 1e 400 gr+H masters 11.00 uur sector 1 JC 1e  1kg
13.00 uur sector 1  JC 1e 600gr 14.00 uur sector 1 Heren masters
13.45 uur sector 2  JD 2e 400gr
14.30 uur sector 1  MD 2e 400gr
15.15 uur sector2  MD 1e 400gr
15.45 uur sector 1  MC 1e 500gr
CHRONOLOGISCH OVERZICHT ZONDAG BK MEERKAMP te Gemert op 13 juni 2010
10.00 uur  110 m H Heren 106.7 DISCUSWERPEN
110 m H JA  100.0 10.30 uur Heren 2kg/JA 1.75kg
10.15 uur  110 m H JB    91.4 11.00 uur JB                   1.5kg
10.40 uur 100 m H JC 1e 84.0 11.40 uur JC 2e             1kg
10.50 uur 100 m H JC 2e 84.0
11.00 uur 80 m H JD 1e 76.2 SPEERWERPEN
11.10 uur 80 m H JD 2e 76.2 12.30 uur  MC 2e          500gr
13.30 uur MB                 600gr
14.10 uur  600 m MC 1e 13.30 uur Dames/MA  700gr
14.20 uur  600 m MC 2e 14.30 uur JC                    600gr
14.30 uur  600 m MD 1e 15.30 uur JB                    700gr
14.40 uur  600 m MD 2e 15.30 uur Heren/JA      800gr
14.50 uur  1000 m JD 2e
KOGELSTOTEN
15.20 uur  800 m MB 11.30 uur ring 1     JD 1e  3kg
15.30 uur  800 m Dames/MA 12.30 uur ring 2     MD 2e 2kg
15.40 uur  1000 m JD 1e 12.30 uur ring 1     MC 1e 3kg
16.00 uur  1000 m JC 1e 13.15 uur ring 1     JD  2e  3kg
16.10 uur  1000 m JC 2e 13.30 uur ring 2    MD 1e  2kg
16.40 uur  1500 m JB 14.30 uur ring 1     JC  1e  4kg
17.00 uur  1500 m Heren/JA
POLSTOKHOOGSPRINGEN
HOOGSPRINGEN 12.00 uur  Heren/JA
10.15 uur mat 2                 MC 1e
11.30 uur mat 1 JD 2e VERSPRINGEN
12.00 uur mat 2 MD 1e 10.30  uur bak 1   MC 2e
13.00 uur mat 1 JB 11.00 uur bak 2    MD 2e
13.30 uur mat 2 JD 1e 11.30 uur bak 1    JC  1e
12.00 uur bak 2    MB
12.30 uur bak 1    Dames/MA
Chronologisch overzicht meerkamp te Gemert  op 12/13 juni 2010
HEREN/JONGENS A JONGENS B
100 m 10.00 100 m 10.20
versp(1) 10.30 Versp(2) 10.40
kogel(1) 12.00 kogel(20 12.30
hoog(1)       13.15  polstok 14.00
400 m 16.00 --
110 m h      10.00 110 m h      10.15
discus 10.30 discus 11.00
polstok 12.00 hoog(1)      13.00
speer 15.30 speer 15.30
1500 m 17.00 1500 m 16.40
JONGENS C 2e J JONGENS C 1e J JONGENS D 2e J
100 m 10.30 100 m 10.25 80 m 10.50
versp(1) 11.30 discus 11.00 versp(2) 12.00
kogel(2) 13.15 speer 13.00 speer 13.45
hoog(1)       14.45 hoog(2)      15.00
100 m h      10.50 100 m h      10.40 80 m h 11.10
discus 11.40 verspr(1) 11.30 hoog(1)      11.30
speer 14.30 kogel(1) 14.30 kogel(1) 13.15
1000 m 16.10 1000 m 16.00 1000 m 14.50
JONGENS D 1e J              DAMES/MEISJES A MEISJES B
80 m 10.40 100 m h      11.00 100 m h      11.10
speer 12.00 hoog(1)      11.30 hoog(2)      11.30
versp(2) 13.45 kogel(2) 14.00 kogel(1) 14.00
80 m h 11.00 200 m 15.30 200 m 15.20
kogel(1) 11.30 versp(1) 12.30 versp(2) 12.00
hoog(2)       13.30 speer 13.30 speer 13.30
1000 m 15.40 800 m 15.30 800 m 15.30
MEISJES C 2e J MEISJES C 1e J MEISJES D 2e J
80 m h 11.30 80 m h 11.20 60 m h 11.50
hoog(2)      13.45 verspr(1) 13.45 hoog(2)       12.45
kogel(1) 15.15 speer 15.45 speer 14.30
150 m 16.40 150 m 16.50 ---
versp(1) 10.30 hoog(2)      10.15 versp(2) 11.00
speer 12.30 kogel(1) 12.30 kogel(2) 12.30
600 m 14.20 600 m 14.10 600 m 14.40
MEISJES D 1e J HEREN MASTERS
60 m h 11.40 versp(1) 10.30
versp(1) 12.45 speer(2) 12.00
speer 15.15 200 m 13.30
hoog(2)       12.00 discus 14.00
kogel(2) 13.30 1500 m 16.30
600 m 14.30